Prof. Robert Gałązkowski Członkiem Honorowym Stowarzyszenia Transplantacji Serca im. prof. Zbigniewa Religi

W dniu 17 czerwca 2023 roku w Sulejowie odbył się XXX Walny Zjazd Członków Stowarzyszenia Transplantacji Serca im. prof. Zbigniewa Religi. Podczas tego spotkania Prezes Zarządu Pan Jarosław Cyrynger za wkład w działanie na rzecz transplantologii wręczył Profesorowi Robertowi Gałązkowskiemu, Prodziekanowi Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ryngraft „Członka Honorowego Stowarzyszenia Transplantacji Serca im. Prof. Zbigniewa Religi”. Oprócz Prof. Gałązkowskiego członkostwo honorowe otrzymali:  Dr n. med. Grzegorz Religa - Kierownik Oddziału Kardiochirurgii Szpitala im. Biegańskiego w Łodzi oraz Prof. Łukasz Szumowski - Dyrektor Narodowego Instytutu Kardiologii w Warszawie.